با هوای فشرده ایمن


صفحه ما
مشتریان ما

فیلترهای اولیه

فیلترهای HVAC

بزرگترین دسته فیلترها که اغلب از آن­ها به عنوان تهویه، گرمایش و یا تهویه هوا نام برده می ­شود، فیلترهای HVAC (Heat Ventilation and Air Conditioning) هستند. این فیلترها از صفحات متخلخلی از فیبرهای پلاستیکی یا شیشه ای رزینی با قطر۴۰- ۱ میکرومتر تشکیل شده اند و به عنوان هدف­ هایی برای جمع آوری گرد و غبار موجود در هوا عمل می­کنند. همانطور که از نام آن­ها مشخص است فیلترهای HVAC به طور گسترده­ای برای پاک­سازی هوا در سیستم­ های تهویه مکانیکی کاربرد دارند. تقریبا تمامی این فیلترها یک­بار مصرف بوده و در تمامی بخش ­های صنعت از جمله به عنوان پیش‌فیلترهایی برای کاهش ذرات بزرگ موجود در هوا پیش از رسیدن به فیلترهای حساس پایین دست عمل می­کنند.

فیلترهای HVAC رایج:

فیلترهای فایبرگلاس:

غالبا به صورت قاب­ های مقوایی متوسط تا سنگین با لایه­ های فایبرگلاس تقویت شده با مش های فلزی جهت جلوگیری از تخریب ساخته می شوند. این ساختار در اغلب فیلترهای HVAC به کار گرفته می­ شود.

فیلترهای پلی استری:

فیلترهای پلی استری مقاومت و قابلیت نگهداری گرد و غبار بیشتری نسبت به اغلب فیلترهای فایبرگلاسی دارند. این فیلترها غالبا به جای فیلترهای فایبرگلاسی که فیبرهای آن‌ها جدا شده و وارد جریان هوا می شوند، کاربرد دارند. این ساختار در اغلب فیلترهای HVAC به کار گرفته می­ شود.

فیلترهای الکترواستاتیک:

این فیلترها یک جریان بار تولید کرده که به جمع­ آوری ذرات غبار کمک می­ کند. این فیلترها عموما از صفحات پلی پروپیلن چند لایه­ یا ساختار مشابه در یک قاب گالوانیزه یا مقوایی ساخته شده­اند.

دیدگاه ها بسته است