با هوای فشرده ایمن


صفحه ما
مشتریان ما

درباره ما

شرکت تولیدی صنایع هوای فــــشرده ایمن یـکی از بزرگـترین شرکـت های تخصصی در زمیـــنه تولـید، سـاخت و واردات انـواع کمـپرســـورهـا، مولــدهای اکسیژن و نیتروژن، تجهـیزات جانبی شامل خشک کن های هوای فـشرده از نوع دسیکانت و تبریدی، میکروفیلترها، مخازن هوای فشرده، واترتراپ و میکرو تراپ می باشد. این مجموعه با هدف طراحی و ساخت انواع تجهیـزات هوای فـشرده، طی سـالهـا کار تحقیـقـاتی، و با به کارگـیری تجربیـات شرکت های معتبر اروپایی، اقدام به تولید این تجهیزات در ایران می نماید.

 شرکت تولیدی صنایع هوای فشرده ایمن یادآور ایمنی، کیفـیت و نوآوری در زمیـنه مهـندسی سـاخت می باشد. این مجموعه با تولـید پکــــیج هـای اتوماتیک هوای فشرده، ویژه صنایع نفت، گاز و پتروشــیمی، اولین سازنده این محصول در ایران به شمار می رود.

 این امکـانات جامع سبـب گردیده که محصولات شرکت به طور گسـترده ای در پروژه هـــای متعدد در مناطق عملـیات نفت،  گـاز، پتروشیمی، نیروی دریایی، صنایع هـوایی، خودرو سازی، پزشکی، نسـاجی، چـاپ و بسـته بندی و سایر صنـایع کشـور مورد بهره برداری قرار گیرد.

 شرکت تولیدی صنایع هوای فشرده ایمن در راستـای بهـبود کیـفیت خدمات خود اقـدام به برقرای ارتباط با چندین شرکت و تولـید کننده معتبـر اروپایی  از جمــــله کمپانی هـــای AERZEN و ROTORCOMP آلـمان، SAFE فرانسه، SWAN تایوان و ELGI هندوستان نموده است. این شرکت با اتکا بر تجربه و تخصص کارشناسان خود و با طراحی و سـاخت انـواع تجهیزات هوای فشرده و اشـراف کـامل به بازار جهـانی توانسته ضمن پشتیبانی مستمر، محصولات  کمپانی های بزرگ جهان از جمـله کمپانی های یاد شـده را ارائه نـماید.

شرکت تولیدی صنایع هوای فشرده ایمن موفق به ساخـــت و تولـید نسل جدیدی از کمپرسورهای اسـکرو گردیده است که علاوه براینـــکه قابـلیت کـارکرد در شــرایط جوی متفاوت را دارا می بـاشد از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و ابـعاد آن متنـاسب با حجم فضـای مورد نیـاز قابل تغییر می باشد.

 کسب رضایت مشتریان و تداوم انجام خدمات روز افـزون در گستره ی صنـعت کشور با اعتقـاد بر اینـکه فروش سر آغـاز یک تعهد دائمی است، آرزوی ما است.

– تجربه و تخصص بالا در فرآیند تولید
– برترین تکنولوژی ساخت
– کیفیت برتر
– کارایی برتر
– تضمین محصولات
– راندمان کاری بالا
– سطح اطمینان بالا
– پشتیبانی قطعات یدکی
– تنوع در تولید
–  ارتقاء بهره وری
– نگهداری آسان و کم هزینه
–  خدمات به موقع و منظم

دیدگاه ها بسته است